Як повернути дитину з ТОТ або РФ?

Дата: 14.08.2023 09:15

Як повернути дитину з ТОТ або РФ?

“Евакуація” та “оздоровлення” – слова, які окупанти використовують для прикриття своїх злочинів, коли викрадають українських дітей. Слідом за цим йде примусова паспортизація, зміна особистих даних дитини, взяття під опіку російськими сім’ями.

❗️На жаль, час у цьому випадку не грає на користь. Для дітей життя у ворожому середовищі – це постійне “патріотичне” виховання зі сторони окупантів.

Тому залишається відкритим запитання: що зробити для того, щоб повернути дитину з ТОТ або РФ? Більше – в алгоритмі дій.

Нагадаємо, що наразі 19 546 українських дітей примусово переміщені або депортовані Російською Федерацією. І це лише офіційні дані, насправді таких випадків може бути більше.

І безперечно, нам вкрай необхідна підтримка міжнародної спільноти у поверненні українських дітей додому.