ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ ТА ДОЛУЧАЙСЯ ДО РАДИ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У НАШІЙ ГРОМАДІ

Дата: 14.08.2023 14:42

Фото без описуФото без опису

Міловська селищна військова адміністрація розпочинає роботу над впровадженням у громаді дієвого механізму інтеграції внутрішньо переміщених осіб – Ради з питань ВПО.

Метою та завданням Ради з питань ВПО є сприяння у вирішенні питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері прав внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території України, підтримка та захист переміщених суб’єктів підприємництва, а також залучення внутрішньо переміщених осіб, зокрема із числа вразливих груп, до вирішення проблемних питань у сфері захисту їхніх прав та законних інтересів, тощо.

Запрошуємо активістів з числа зареєстрованих на підконтрольній території України внутрішньо переміщених осіб Міловської громади, представників релокованого бізнесу, громадських та благодійних організацій, які готові брати активну суспільно-політичну участь у житті громади, подати заявку у довільній формі для розгляду Вашої кандидатури в якості члена Ради ВПО Міловської громади адміністрацією на електронну адресу milove@loga.gov.ua, або телефонуйте за номером 0507034707, контактна особа - Анна Гончарова.

Строк подання заявок до 18.08.2023.