19 серпня – Всесвітній день гуманітарної допомоги.

Дата: 19.08.2023 15:20

19 серпня – Всесвітній день гуманітарної допомоги.

У цей день ми вшановуємо людей, які самовіддано допомагають вирішувати проблеми знедолених, тих, кого зачепила гуманітарна криза, подають руку всім, хто потребує допомоги, наповнюють надією зневірені серця.

Ще декілька  років тому в Україні мало хто знав про таку дату. Але віроломна війна, яку розв’язала росія проти нашої країни, все змінила. Наразі гуманітарної допомоги потребують мільйони українців. Сьогодні в Україні цією благородною місією займаються як міжнародні, так і національні громадські організації, різні волонтерські рухи і благодійні фонди.

Висловлюємо вдячність усім, хто за покликом серця,  у свій вільний час, допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Дякуємо за ваш ентузіазм, доброту  і  ту неоціненну допомогу, яку ви надаєте мешканцям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам.

Бажаємо терпіння, щирої вдячності від людей, незламної волі в подоланні труднощів, надійного родинного тилу та звершення всіх мрій і бажань!

Слава Україні!