Участь освітян Міловської селищної ради у Всеукраїнському круглому столі.

Дата: 22.08.2023 21:05

Працівники сектору освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради взяли участь у Всеукраїнському круглому столі.💙💛

22.08.2023 року був проведений Всеукраїнський круглий стіл " Науково-методичне забезпечення викладання предметів духовно-морального спрямування у 2023-2024 н.р.", в якому взяли участь працівники сектору освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради. Були представлені цікаві презентації посібників, зошитів духовно- морального спрямування. Слова: " Найбільша подяка - це трансляція знань в наших учнях"- стали девізом для всіх учасників!