УЧАСТЬ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СВА ІРИНИ БОЛТКОВОЇ В УРОЧИСТОСТЯХ НА ПАТРУЛЬНОМУ КАТЕРІ «СТАРОБІЛЬСЬК»

Дата: 29.08.2023 20:18

Фото без описуФото без опису

Начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова відвідала місто Одеса у складі делегації Старобільської районної військової адміністрації з робочою поїздкою.

Метою поїздки слугувало урочисте підняття прапору на патрульному катері «Старобільськ», який на воді захищає кордони нашої держави.

Хвилиною мовчання вшанували честь загиблих морських піхотинців, уродженців міста Старобільськ та всіх Героїв, що загинули, захищаючи нашу Батьківщину.

Після урочистої частини делегація вручила морським піхотинцям подарунки, які слугуватимуть їм на чергуванні при виконанні завдань. Наші Захисники потребують від нас допомоги, підтримки, слова вдячності та відчуття, що вони нам потрібні. Адже ми всі робимо спільну справу задля нашої Перемоги.

На згадку, представникам громад подарували сувеніри та Прапор України з підписами екіпажу патрульного катеру «Старобільськ».