ЗВІТ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ
МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ
ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ
Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.
Стан наповнюваності місцевого матеріального резерву для запобігання виникненню і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
На даний час наповнюваність місцевого матеріального резерву становить 74,73 % від загальної потреби. Проведені заходи по придбанню будівельних матеріалів, генераторів, супутникових систем Starlink, речового майна, засобів дезінфекції, засобів зв’язку, засобів захисту.
На сьогоднішній день продовжуються перемовини та заключення договорів з продавцями про закупівлю матеріальних цінностей для місцевого матеріального резерву.
Робота з реєстром пошкодженого та зруйнованого майна (РПЗМ)
На сьогоднішній день в РПЗМ було опрацьовано та зареєстровано 44 повідомлення від жителів Міловської громади, що надійшли на Портал «Дія».
Робота медичного обслуговування
Ведеться перереєстрація декларацій про надання медичної допомоги з населенням Міловської громади, що покинули тимчасово окуповану територію. Станом на 01.09.2023р з новими лікарями укладено 49 договорів про надання медичних послуг. Також проводяться роботи по заключенню нових договорів з населенням.
На ХАБі Попаснянської МВЦА (місто Черкаси, вул. Чехова, 9а) 122 особам надано послуги ( вимірювання артеріального тиску, рівня цукру в крові, сатурації (рівень кисню), видано ліки та вироби медичного призначення).
Постійно проводиться робота щодо інформування мешканців Луганської області про відновлення роботи закладу з наданням контактної інформації через об’яви в месенджерах, соціальних мережах, друкованих об’яв в ХАБах Черкас, Харкова, Києва.
Освітній процес
Проведена робота щодо набору дітей до 1-11 класів до Морозівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Міловської селищної ради. Відкрито 6 класів, індивідуальним навчанням охоплено 8 дітей. Всього 39 учнів розпочали навчання в Морозівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів Міловської селищної ради. 14 вчителів розпочали роботу в школі.
.
Наради/семінари. Навчання
- онлайн зустрічі з представниками Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо реєстрації на геопорталі національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД);
- нараді щодо роз’яснення про оновлення функціоналу в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна;
- консультативна нарада з приводу звітування про стан виконання Плану заходів на 2023-2024 роки з Реалізації Національної стратегії із створення безбарʼєрного простору в Україні на період до 2030 затвердженого розпорядженням КМУ від 25.04.2023;
- тренінг-семінар «Посттравматичний стресовий розлад у практиці сімейного лікаря»;
- онлайн-нарада «Шляхи вирішення проблемних питань в проведенні імунізації населення Луганської області» під головуванням директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Юрія Стогнієва;
- вебінарі «Як підтримувати підлеглих, не наражаючись на маніпуляції»;
- вебінар «Особливості складання річного плану практичного психолога та соціального педагога на 2023-2024 навчальний рік»;
- вебінар щодо розгляду заяв засобами функціоналу РПЗМ для користувачів з роллю «Комісія з питань компенсації за знищене майно» (Робота з документами щодо рішення про надання компенсації);
- конференція «Як за допомогою SMM просувати Ваш продукт»;
- навчальний захід який організовано за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, за темою «Експорт для початківців».
- вебінару «Онлайн безпека дітей з особливими освітніми потребами»;
- Семінар «Щорічні відпустки у (не) стандартній ситуації, графік відпусток: хвороби, невикористання, перебування у відпустках без зарплати».
Консультативна робота з громадянами
Надано консультацій населенню з питань:
пенсійного забезпечення – 6;
оформлення пільгової пенсії УБД – 2;
забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України - 3;
отримання статусу члена сім’ї загиблого учасника бойових дій- 2;
зміни до порядку виплат ВПО – 9;
компенсація за втрачене житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (Постанова 280)- 3;
участь у програмі Єоселя- 1.
з питань соціального захисту дітей - 5 (на базі гуманітарного хабу м. Київ проводився прийом та консультації громадян ВПО з Луганської області).
За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086575502176