Участь начальника Міловської СВА в засіданні Координаційної групи з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Луганської області
Сьогодні, 14 вересня 2023 року начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою Міловської селищної військової адміністрації взяли участь в засіданні Координаційної групи з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Луганської області та їх реінтеграції за напрямом діяльності «Відновлення інфраструктури» при Луганській обласній державній адміністрації-обласній військовій адміністрації.
На засіданні розглядались питання щодо алгоритму першочергових дій з відновлення зруйнованих та пошкоджених автомобільних доріг загального користування, вулиць, доріг міст та інших населених пунктів; дії щодо відновлення критичної інфраструктури та поповнення місцевих матеріальних резервів для відновлення об’єктів критичної інфраструктури системи життєзабезпечення.
В обговоренні активну участь брали начальники військових адміністрацій населених пунктів. За підсумками наради були поставлені чіткі цілі до виконання з метою ефективної підготовки до деокупації.