УЧАСТЬ ОЧІЛЬНИЦІ МІЛОВСЬКОЇ ГРОМАДИ У ЗАСІДАННІ РЕГІОНАЛЬНОГО ОФІСУ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Дата: 14.09.2023 16:40

14 вересня начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова разом з начальником відділу з питань економічного розвитку та інвестиційної діяльності взяли участь у робочому засіданні Регіонального офісу міжнародного співробітництва при обласній державній адміністрації за участі голови Луганської обласної державної адміністрації-обласної військової адміністрації Артема Лисогора.

Темою засідання було «Зовнішні зносини як інструмент взаємодії: основні поняття».

Після розгляду питань, що виносились на порядок денний, члени Регіонального офісу мали змогу обмінятися досвідом та вирішити питання щодо координації для подальшого співробітництва.