ІНФОРМУЄМО ЩОДО ПОСЛУГ ТА ГРАФІКУ РОБОТИ ВІДДІЛУ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 18.09.2023 16:51

Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Міловської селищної військової адміністрації здійснює прийом громадян у приміщенні Координаційного центру Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області за адресою:

вул.74-ї Стрілецької дивізії, б.1, м. Ірпінь, Ірпінської ТГ, Бучанського району, Київської області.

Графік роботи: вівторок та четвер щотижня з 10.00 до 15.00, без обідньої перерви.

Для звернень громадян діє електронна поштова скринька cnap.msva@ukr.net

На сьогодні можна отримати наступні послугами:

• 02418 - подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації;
  • 00037 - Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання;
  • 00038 - Видача витягу з реєстру територіальної громади;
  • 01/01- Видача витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (послуга доступна лише для власника житла).

В подальшому перелік послуг буде оновлюватися та публікуватися на офіційному сайті та сторінці Facebook Міловської селищної військової адміністрації.