Участь Міловської селищної військової адміністрації у семінарі: «Обстеження та випробування мостів як вхідні дані для менеджменту активів».

Дата: 22.09.2023 13:20

Фото без описуФото без опису

21 вересня 2023 року відбувся онлайн семінар за участю представників підрозділів з питань містобудування та архітектури; представників будівельних та проєктних організацій. Організатором семінару виступило Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгiна».  Мета заходу -  ознайомлення та обговорення методичних рекомендацій щодо порядку проведення обстеження та випробування мостів.

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, земельних відносин, екології та благоустрою Міловської селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області Денис Нєчаєв взяв участь у семінарі.

Основні теми обговорення:

• законодавче та нормативне забезпечення огляду й обстеження мостових споруд;
  • аналіз експлуатаційного стану мостових споруд.

Увагу було приділено узагальненому алгоритму встановлення рейтингу мостових споруд для перевірки, визначення категорії об’єкта, на якому знаходиться мостова споруда, порядку проведення випробувань мостових споруд та аналізу отриманих даних перевірки експлуатаційного стану мостових споруд.