Працівники сектору культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради долучилися до проведення Фестивалю " Сузір'я злагоди".

Дата: 22.09.2023 20:00

Фото без описуФото без опису

Впродовж багатьох років на Луганщині проходить обласний фестиваль національно-етнічних культур «Сузір’я злагоди».
У цьому році Фестиваль відбувся 22 вересня 2023 року за участю представників національно-культурних товариств та національних спільнот області. Працівники сектору культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради долучилися до проведення Фестивалю. В цьому році до нашої уваги   була представлена гастроспадщина, як один із елементів культури, звичаїв та побуту етнічних груп населення Луганщини.💙💛Дякуємо за запрошення!