Дискусію щодо репозиціонування Луганщини розпочато! 28 вересня 2023 року за ініціативи #depmtd відбулася онлайн-конференція “Якою має бути айдентика та позиціонування Луганської області у сучасних реаліях?”

Дата: 29.09.2023 11:38

Дискусію щодо репозиціонування Луганщини розпочато!

28 вересня 2023 року за ініціативи #depmtd відбулася онлайн-конференція “Якою має бути айдентика та позиціонування Луганської області у сучасних реаліях?”, яка зібрала представників органів державної влади та місцевого самоврядування, небайдужих мешканців Луганщини: дизайнерів, журналістів, науковців, освітян, художників, ITспеціалістів, культурних діячів та інших сфер, а також поважних експертів Андрія Гречило, доктора історичних наук, голову Українського геральдичного товариства та Тараса Доненка, дизайнера, розробника брендів компанії Brandville.

Під час заходу учасники дискутували щодо:

✅стилістичного оновлення, покращення символіки області;

✅стратегії позиціонування регіону в умовах війни та тимчасової окупації;

✅сприйняття регіону в Україні та світі;

✅подальших кроків в напрямку культурної ревіталізації та когнітивної деокупації.

✍️Під час дискусії було презентовано проміжний аналіз опитування мешканців області “Ребрендинг та сучасна айдентика Луганської області” (http://surl.li/lowfq). Участь в онлайн опитуванні можна взяти до 15 жовтня 2023 року.

👉Надалі дискусію буде продовжено. В межах ініціативи планується створення робочої групи для подальших обговорень. Тож, якщо ви не хочете залишатися осторонь процесу пошуку нової айдентики регіону, долучайтесь!