Перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Міловській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області.

Дата: 29.09.2023 19:19

Сьогодні, 29 вересня, відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Міловській селищній військовій адміністрації Старобільського району Луганської області.  Під час засідання обрали голову, заступника та секретаря.

Головою Ради ВПО був обраний Родченко Юрій Іванович – мешканець Міловської громади, учасник бойових дій, уповноважений представник ГС «Луганська обласна спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Склад Ради ВПО сформували з представників внутрішньо переміщених осіб, керівництва Міловської селищної військової адміністрації, громадських організацій.

Сьогоднішнє засідання було ознайомче. На ньому обговорили організаційні питання та розглянули план подальших дій.

Серед основних завдань Ради – співпраця з Координаційним центром підтримки цивільного населення щодо сприяння забезпеченню соціального захисту ВПО, їхнє працевлаштування, забезпечення житлом, реалізація ветеранської політики та збереження ментального здоров’я.

Рада створює та реалізує спільні проекти й ініціативи. Люди вносять свої ідеї та енергію в спільні зусилля для поліпшення умов та підтримки внутрішньо переміщених осіб.  Ще однією важливою частиною роботи ради є передача досвіду. Учасники ради діляться своїм досвідом та знаннями щодо адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб. Це дозволяє іншим вчитися на прикладах успішної адаптації.