Участь начальника Міловської СВА в онлайн-консультації з народними депутатами України

Дата: 05.10.2023 09:53

04 жовтня 2023 року начальник Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова прийняла участь в онлайн-консультації начальників військових адміністрацій Луганської області та народних депутатів України.

На порядку денному розглядались питання: про відсутність в законопроєкті №10037 норм про передачу військового ПДФО в Міноборони та ЗСУ та направлення коштів на програми з виробництва для ВПК; про необхідність збереження військового ПДФО в громадах з визначенням обов’язкового виділення 70% ПДФО на сферу оборони; обговорення законопроєктів 10037, 10038, 10000 від 22 вересня 2023 року.

На обговореннях також були присутні народні депутати України, Оксана Продан -радниця Голови Асоціації міст України, народна депутатка України VII та VIII скликань Верховної Ради України, Голова Наглядової ради Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича, Голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця».

Наразі Асоціація міст України, яка представляє 1031 громаду, працює над пропозиціями, які мають бути внесені до законопроекту №10037.

Всі пропозиції та поправки до даного проекту рішення будуть передані народним депутатам України.