ФОТОВИСТАВКА НЕБЕСНИЙ ФОТОГРАФ «І КОЖЕН ФІНІШ – ЦЕ, ПО СУТІ, СТАРТ».

Дата: 06.10.2023 10:31

МАКСИМ БУРДА

Фотограф, активіст, співзасновник молодіжного хабу «Ватра — правильний простір», учасник Молодіжної ради міста Ковеля, член партії «Національний корпус», доброволець ТрО Волинської області, з початку повномасштабної війни — солдат Збройних Сил України.

Максим Бурда був посмертно нагороджений Президентом України, Володимиром Зеленським, орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медаллю «За жертовність і любов до України» Православною Цервкою України та званням «Почесного мешканця міста Ковеля» міським головою, Ігорем Чайкою.

Максим Бурда був видатним фотографом та воїном, який віддав своє життя захищаючи Україну. Фотовиставка «Небесний фотограф» – мрія Героя, яку втілює його дівчина та мати, налічує в своєму складі 200 найкращих фоторобіт із фронту авторства Максима: з передової, біля Бахмута, де він виконував бойові завдання, кадри військових навчань, пейзажі природи на полігонах, портрети побратимів тощо.
Фотовиставка вже відбулася у семи містах України і планується пройти в усіх обласних центрах країни та закордоном.

Мета – вшанувати пам'ять Героя, показати світу його роботи, висвітлюючи героїзм українських Захисників та поширюючи пам’ять про ціну війни.

З детальною інформацією про Максима Бурду та презентованими фотовиставками (фотозвіти, відеозвіти, описи, репортажі з відкриття, огляди залів, благодійна звітність тощо) можна ознайомитись на вебсайті:https://maxim-burda.pp.ua/

Фотовиставка «Небесний Фотограф» має важливу благодійну мету.