Медичні послуги для мешканців Міловської громади та всієї Луганської області у м.Черкаси

Дата: 08.10.2023 17:37

Шановні мешканці Міловської громади та всієї Луганської області!

Медичні працівники Комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради продовжують роботу:
на хабі Попаснянської МВЦА за адресою: місто Черкаси, вул. Чехова, 9а, щопонеділка з 12:00 по 14:00.

Медикіні закладу надають медичні консультації, видають безрецептурні ліки та вироби медичного призначення, консультують з приводу їх застосування, також вимірюють тиск, рівень цукру  та кисню (сатурацію).
Турбуємося про ментальне здоров’я, запрошуємо на консультації до психолога, звертайтесь за телефоном: +38 099 328 77 40.
Бережіть себе і своїх близьких.

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!