9 ЖОВТНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ

Дата: 09.10.2023 10:00

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть щирі вітання зі святом – Всесвітнім днем пошти.

Сьогодні важко переоцінити соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі.

Для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, Ви несете радість спілкування, сприяєте об’єднанню людських сердець і доль.

Тепло на душі стає, коли думаєш про те, що у наш час, час мобільного зв`язку та Інтернету, поштовий зв`язок не втрачає свого значення, скорочуючи відстані і зберігаючи тепло людського спілкування, залучаючи населення доступністю, традиційністю та надійністю.

Від усього серця бажаю вам, представникам непростої, але почесної професії, здоров`я, благополуччя та душевної рівноваги. Нехай вашу сумлінну працю завжди буде гідно оцінено, а ваші ділові та людські якості завжди отримують заслужене визнання!

З повагою,

начальник Міловської селищної військової адміністрації