ПОНАД ПІВ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ВИДІЛИЛИ НА ДРУК ПІДРУЧНИКІВ: ЗМІНИ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Дата: 11.10.2023 11:41

6 жовтня Верховна Рада ухвалила Закон України №10038 про внесення змін до державного бюджету на 2023 рік. Зокрема, виділено 552,8 млн грн на друкування підручників.

Це додаткове фінансування дасть змогу додрукувати підручники для 5 і 6 класів, що вчаться за програмою НУШ. Для п’ятикласників випустять книжки з таких предметів: англійська та інші іноземні мови, курс «Здоровʼя, безпека та добробут», етика, мистецтво, технології. Для 6 класів за ці кошти зможемо додрукувати підручники з інформатики, курсу «Здоровʼя, безпека та добробут», етики.

Крім цього, нині за кошти держбюджету для 5 класів друкують підручники з історії України. А за підтримки міжнародних партнерів надруковані книжки з української мови, математики, природничих наук. У перспективі надрукуємо українську й зарубіжну літератури та інформатику. Для 6 класів решту підручників уже надруковано держкоштом, а з допомогою міжнародних партнерів плануємо видати мистецтво і географію.