Про запровадження комплексної послуги психосоціальної підтримки з формування життєстійкості

Дата: 13.10.2023 11:39

11 жовтня представники Мінсоцполітики, за підтримки ІСАР Єднання , провели перший онлайн-вебінар “Формування життєстійкості: зміст та особливості нової комплексної соціальної послуги”.

Понад 600 учасників вебінару – представники територіальних громад, громадських організацій, потенційні надавачі нової соціальної послуги – отримали інформацію про експериментальний проекту із запровадження цієї послуги, старт якого  відбудеться найближчим часом.

Для кого і на що спрямована послуга, який її зміст та форми, хто може надавати, які особливості фінансування, – на ці та  інші питання відповідали заступники міністра Уляна Токарєва, Ірина Постоловська та інші фахівці Міністерства.

Переглянути запис вебінару можна за посиланням .

Звертаємо увагу представників громад: вебінар містить детальні роз'яснення, як  оформити заявку для  участі ваших громад у експериментальному проекті у першій хвилі проекту в жовтні цього року.

Обмежень щодо залучення територіальних громад немає. Тобто, якщо ваша громада має бажання  запровадити у себе  надання комплексної послуги психосоціальної підтримки з формування життєстійкості, але не встигає подати заявку зараз така можливість зберігатиметься у межах часу дії проекту за умови наявності відповідних умов (до 31.12.24р.).

Наступна онлайн консультація для представників громад  на тему «Формування життєстійкості: як організувати надання  послуги в громаді?» відбудеться  13 жовтня, об 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/5NQYsyhv67ueAzHV6 .

Слідкуйте за наступними анонсами на інформаційних ресурсах Мінсоцполітики та ІСАР Єднання.