УЧАСТЬ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СВА У ЗАХОДІ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Дата: 17.10.2023 18:01

17 жовтня 2023 року Ірина Болткова  - начальник Міловської селищної військової адміністрації долучилася в онлайн-форматі до заходу «Стан виконання рекомендацій Спеціальної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України».

Учасникам заходу  представили презентацію аналізу виконання рекомендацій та довели інформацію про стан виконання Спеціальної доповіді.

«Рекомендації надаються не для того, щоб вони просто були, а для того, щоб вони виконувались» - про це наголосив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

На заході також були присутні Голова Офісу Ради Європи в Україні Мачей Янчак, народні депутати України, представники Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій, начальники військових адміністрацій населених пунктів.