Вчимося захищатися від кіберзагроз: Держспецзв’язку запрошує на всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки

Дата: 30.10.2023 17:45

31 жовтня завершуємо Місяць кібербезпеки наймасштабнішою подією – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Держспецзв’язку проведуть всеукраїнський онлайн-урок “Я. Безпека. Кіберпростір”. Участь можуть взяти учні, студенти та всі охочі з усієї країни.

Долучайтеся і дізнаєтеся:

• як атакують хакери, зокрема і російські, та як можуть використати молодь для досягнення своїх цілей (спойлер – мішенню може бути кожен!);
  • як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз;
  • як кібергігієна може врятувати ваші особисті дані та гроші;
  • як користуватися інтернетом безпечно – та багато іншої корисної інформації.

Сприяємо підвищенню рівня обізнаності молоді у кіберсфері. Протидіємо кіберзагрозам разом!

Початок уроку: 31 жовтня 2023 року, о 13:00.

Де: Youtube-канал Держспецзв’язку та YouTube-канал громадської ініціативи Медіацентр Україна-Укрінформ.

Дякуємо за підтримку в організації заходу Національному агентству України з питань державної служби (НАДС), проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) та Міністерству освіти та науки України.

Нагадаємо, традиційно у жовтні в США, країнах ЄС та багатьох інших країнах по всьому світу відбувається Місяць кібербезпеки. Цю ініціативу підтримує вже кілька років поспіль і Україна. Головна мета кібермісяця – привернути увагу суспільства до різних аспектів кібербезпеки та кіберзахисту.

Джерелоhttps://cip.gov.ua/ua/news/vchimosya-zakhishatisya-vid-kiberzagroz-derzhspeczv-yazku-zaproshuye-na-vseukrayinskii-onlain-urok-iz-kiberbezpeki