До відома громадян! Луганський обласний центр зайнятості інформує!

Дата: 31.10.2023 11:42

Луганський обласний центр зайнятості щосереди проводить онлайн семінари, на яких детально розглядаються нагальні питання навчання та працевлаштування безробітних громадян за робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці.

Також висвітляються нові програми для підприємців, зокрема проєкт мікрогрантів для мікро- та малого бізнесу – «Власна справа», який дає можливість розвиватися та створювати нові робочі місця.

Ще одна послуга, яку надає Луганський ОЦЗ - отримання ваучерів на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації) для ВПО та громадян,  постраждалих від війни. Навчання проводиться дистанційно або офлайн.

На семінарах ви дізнаєтесь багато корисної та актуальної для кожного інформації.

Доєднуйтесь!

Для більш детальної інформації звертайтеся на гарячу лінію Державного центру зайнятості 0800600288.