У жовтні в межах проєкту «Шлях додому» було повернуто 17 дітей

Дата: 03.11.2023 11:04

Серед них багатодітна родина із 4 дітьми з Херсонської області. Також тепер у безпеці 5 дітлахів із дитячого будинку сімейного типу з Луганської області.

Це дітки віком від 1 до 16 років.

Влаштуватися багатодітній сімʼї допомогли в Івано-Франківську. Дітки з дитячого будинку сімейного типу тепер мешкають у Полтаві. Допомогла їм у цьому Благодійна організація «СОС Дитячі Містечка».

Висловлюємо щиру вдячність Громадській спілці «Українська мережа за права дитини» за сприяння у поверненні українських дітей.

Проєкт «Шлях додому» Українська мережа за права дитини реалізує у партнерстві з Мінреінтеграції, Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine й іншими.

❗️Нагадуємо: якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13. Також можна зателефонувати на гарячу лінію Національного інформаційного бюро 16-48.

Джерело https://minre.gov.ua/2023/11/01/u-zhovtni-v-mezhah-proyektu-shlyah-dodomu-bulo-povernuto-17-ditej/