З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ! ПРИВІТАННЯ ВІД ІРИНИ БОЛТКОВОЇ,НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 05.11.2023 09:20

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності. Тож щиро вітаю усіх працівників соціальної сфери нашої громади з професійним святом!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконана, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Ви щоденно опікуєтеся проблемами людей, забезпечуєте їх потреби, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра!

Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!

Зі святом Вас!

З повагою,