ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2023 10:25

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

9 листопада - День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Висловлюю Вам щиру вдячність за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Ваше покликання - створювати людям свято, допомагати молодому поколінню долучатися до української культури, бачити в ній все саме найкраще та цінне.

Цього святкового дня всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя під мирним українським небом!

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії  та мрії, а кожен день вашого життя буде світлим  та сонячним.

З повагою,

начальник Міловської селищної