ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
День Гідності та Свободи – одна з найважливіших дат в історії України!
21 листопада Україна відзначає 10-ту річницю початку Помаранчевої та революції Гідності , під час якої українці вкотре довели, що Свобода і Єдність — це ДНК нашої нації, це наше повітря.
У цей історично важливий період нашого життя всі, кому небайдужа доля рідної України, об’єднали свої зусилля задля захисту держави. Ми свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – Перемоги України над споконвічним нашим ворогом, побудови економічно й духовно багатої, вільної, демократичної європейської України, якою пишатимуться наші нащадки.
Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, які нині захищають Україну від російського ворога, всім учасникам-працівникам економічного, волонтерського та інформаційного фронтів.
У День Гідності та Свободи, ми всі бажаємо мирного неба над українською землею, благополуччя, родинної злагоди, незламної віри в щасливе майбутнє Української держави, обов’язкової впевненості у завтрашньому дні!
Заряджені гідністю і жагою свободи, ми обов'язково вистоїмо. І повернемося туди, де все починалося – на площі рідних міст, святкувати Перемогу під синьо-жовтими стягами.
Слава Україні!
З повагою
Ірина Болткова,
начальник Міловської селищної військової адміністрації