ДО УВАГИ ВПО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ! РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ КУРСИ "АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ".

Дата: 21.11.2023 16:18

Увага !!!

В координаційному центрі допомоги ВПО з Луганської області в м.Житомир розпочинаються курси "Англійська мова для дорослих".

• Заняття будуть проводитися - другий та четвертий понеділок кожного місяця.
  • Вже 27.11.2023 о 15.00 відбудеться перше    заняття. Метою курсу є набуття навичок у спілкуванні англійською мовою та удосконалення знань для внутрішньо переміщених осіб Луганської області.
  • Заняття проводяться фахівцями Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради.

Чекаємо вас за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська , 105.
Довідки за телефоном : 0668621731
 Всім бажаючим зареєструватися за  Гугл формою: