УЧАСТЬ НАЧАЛЬНИКА ІРИНИ БОЛТКОВОЇ У ВИХОВНОМУ ЗАХОДІ УРОКУ МУЖНОСТІ НА ТЕМУ "УКРАЇНА-КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ" У ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ ЗАКЛАДІ МІЛОВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.11.2023 16:48

З Днем Гідності та Свободи України !

Наша спільна любов до рідної землі — це безмежне джерело сили у нашій боротьбі за вільне, гідне та світле майбутнє для нас і наших нащадків. Нехай над українськими землями завжди буде мирне небо, а в кожному домі - щастя та родинна гармонія .

З метою патріотичного виховання учнів Морозівського ЗЗСО проводились виховні години,урок мужності на тему: " Україна - країна нескорених".

Виставка малюнків " Моя Україна- велика держава".

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи-була присутня  Ірина Іванівна Болткова начальник Міловської селищної військової адміністрації. Побажала учням здійснення мрій, зростати патріотами своєї країни та бути гідною підтримкою у майбутньому. Щоб було мирне небо над землею та не згасала віра у щасливе майбутнє Української держави.

День Гідності та Свободи - це про кожного українця! Гідність - це те, що робить нас сильними та єднає нас, як націю.

Заряджені гідністю і жагою свободи, ми обов'язково вистоїмо. І повернемося туди, де все починалося – на площі рідних міст, святкувати Перемогу під синьо-жовтими стягами!