УЧАСТЬ НАЧАЛЬНИКА ІРИНИ БОЛТКОВОЇ У ВИХОВНОМУ ЗАХОДІ УРОКУ МУЖНОСТІ НА ТЕМУ "УКРАЇНА-КРАЇНА НЕСКОРЕНИХ" У ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОМУ ЗАКЛАДІ МІЛОВСЬКОЇ ГРОМАДИ
З Днем Гідності та Свободи України !
Наша спільна любов до рідної землі — це безмежне джерело сили у нашій боротьбі за вільне, гідне та світле майбутнє для нас і наших нащадків. Нехай над українськими землями завжди буде мирне небо, а в кожному домі - щастя та родинна гармонія .
З метою патріотичного виховання учнів Морозівського ЗЗСО проводились виховні години,урок мужності на тему: " Україна - країна нескорених".
Виставка малюнків " Моя Україна- велика держава".
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи-була присутня Ірина Іванівна Болткова начальник Міловської селищної військової адміністрації. Побажала учням здійснення мрій, зростати патріотами своєї країни та бути гідною підтримкою у майбутньому. Щоб було мирне небо над землею та не згасала віра у щасливе майбутнє Української держави.
День Гідності та Свободи - це про кожного українця! Гідність - це те, що робить нас сильними та єднає нас, як націю.
Заряджені гідністю і жагою свободи, ми обов'язково вистоїмо. І повернемося туди, де все починалося – на площі рідних міст, святкувати Перемогу під синьо-жовтими стягами!