УЧАСТЬ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ В Х ФОРУМІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 30.11.2023 09:49

29 листопада у місті Львові відбувся Х Всеукраїнський форум місцевого самоврядування в якому взяла участь очільниця Міловської селищної військової адміністрації Ірина Болткова.

Тема X Форуму місцевого самоврядування – «Виклики для розвитку місцевого самоврядування в Україні».

Захід проходив у двох форматах: офлайн для представників громад та експертів і онлайн-трансляція для всіх охочих. Загалом взяли участь представники понад 100 громад з різних куточків України.

На форумі говорили про те, як громади впроваджують підходи інтегрованого розвитку та забезпечують взаємодію влади, громадськості та бізнесу для виживання та розвитку в умовах воєнного стану; про міжмуніципальне співробітництво та агломерації в Україні; наведені приклади кращих практик залучення громадськості, співпраця та підтримка бізнесу на рівні місцевого самоврядування.

Були презентовані проекти програми Концепцій інтегрованого розвитку українських міст.

Також розглядалось питання допомоги працевлаштування внутрішньо переміщених осіб в приймаючих громадах та реалізації будівництва муніципального житла.

Серед спікерів були: міський голова Львова, керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, народні депутати України, голови військових адміністрацій.

Форум організований КУ Інститут міста та Львівською міською радою за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії і проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції. Партнер події - портал «Децентралізація».