Участь Міловської селищної військової адміністрації в тренінгу за тематикою СНПК "Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом: надання комплексної допомоги постраждалим"

Дата: 02.12.2023 09:46

Представники Міловської селищної військової адміністрації прийняли участь  в тренінгу за тематикою СНПК "Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом: надання комплексної допомоги постраждалим" для учасників/ць Луганської області, який буде проведено в рамках проєкту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною», що впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Український Жіночий Фонд» в партнерстві з ГО «Ла-Страда Україна» та ГО «Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”», за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні,  який відбувся 01.12.2023 року у м Києві .

На порядку денному  вивчалися наступні теми:

Що таке сексуальне насильство пов’язане з конфліктом (СНПК), національне законодавство та міжнародні стандарти.

Надання допомоги особам, постраждалим від СНПК: ідентифікація Надання допомоги особам, постраждалим від СНПК: взаємодія суб’єктів. та права постраждалих.

Наприкінці тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.