Участь Міловської селищної військової адміністрації в  тренінгу  за темою: «Соціальна робота в громаді».

Дата: 02.12.2023 15:00

29-30  листопада  2023 року  в м. Києві начальник відділу  економічного розвитку та інвестиційної діяльності Міловської селищної військової адміністрації   прийняв  участь в  тренінгу  за темою: «Соціальна робота в громаді».  На заході зокрема  розглянули нормативні акти, цілі і задачі уповноважених органів системи надання соціальних послуг, можливості надання соціальних послуг громадськими організаціями.

Захід організовано Старобільською районною державною адміністрацією за підтримки ГО «ДІЕВА ГРОМАДА», Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка працює в Україні над реформою державного управління, сталим економічним розвитком.

Також на тренінгу були обговорені питання дотримання балансу між економічною доцільністю та соціальною ефективністю в  реформі системи соціальної підтримки,  створення умов для розвитку соціальних послуг шляхом розширення їх переліку, рівної участі на цьому ринку надавачів послуг усіх форм власності; забезпечення співпраці на засадах партнерства надавачів соціальних послуг усіх форм власності.