Медичні послуги для ВПО у гуманітарних хабах громад Старобільського району

Дата: 06.12.2023 19:34

Гуманітарний хаб Біловодської СВА

• м. Рівне, вул. Гайдамацька, буд. 2Б
  • Прийом ведуть: 🩹лікар загальної практики – сімейний лікар, лікар-оториноларинголог, щовівторка з 08.30 до 14.00; лікар-терапевт, лікар-ендокринолог щочетверга з 08.30 до 14.00.
  • Записатися на прийом чи отримати консультацію можна за номером телефону: ☎063-336-26-83.

Гуманітарний хаб Марківської СВА

• м. Київ, вул. Рене Декарта, буд. 14
  • Прийом ведуть: 🩹лікар загальної практики – сімейний лікар, щоденно з 10.00 до 15.00; лікар-терапевт , щоденно з 10.00 до 15.00.
  • Записатися на прийом чи отримати консультацію можна за номером телефону: ☎066-686-28-78.

Гуманітарний хаб Старобільської МВА

• м. Львів, вул. Рудненська, буд. 10.
  • Прийом ведуть: 🩹лікар загальної практики – сімейний лікар, щопонеділка з 10.00 до 12.00; лікар-кардіолог, щосереди з 10.00 до 14.00; виїзна бригада КНП «Старобільський ЦПМСД» щомісяця за окремим графіком.
  • Записатися на прийом чи отримати консультацію можна за номерами телефонів: ☎099-009-21-49, ☎066-401-62-31

Перелік медичних послуг, які можна отримати в хабах:

☑️огляд та консультація;

☑️проведення діагностичних обстежень: пульсоксиметрія, термометрія, вимірювання артеріального тиску, визначення індексу маси тіла, визначення рівня глюкози крові глюкометром, діагностика гепатитів В і С швидкими тестами;

☑️створення електронних направлень до лікарів вузької спеціалізації;

☑️отримання електронних рецептів, в тому числі на «Доступні ліки», створення електронних листків непрацездатності;

☑️психологічна допомога та надання послуг з підтримки ментального здоров’я, інші обстеження, що проводяться на первинному рівні;

☑️отримання лікарських засобів та медикаментів у вигляді гуманітарної допомоги.