Працівники управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради 12.12.2023 в режимі онлайн прийняли участь в "Робочій зустріч із співвиконавцями плану"

Дата: 13.12.2023 15:38

Фото без описуФото без описуФото без описуПрацівники управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради 12.12.2023 взяли участь в онлайн-зустрічі "Робочій зустріч із співвиконавцями плану" В рамках проєкту «Регіональний план 1325 в дії у Луганській області (План1325 в дії)», який виконується ГО «Платформа розвитку «СМР» у співпраці з ДСЗН та УПП у Луганській області.
Метою онлайн-зустрічі було налагодження комунікації між співвиконавцями плану та визначення спільних цілей та завдань щодо просування порядку денного "Жінки, мир, безпека".
На  онлайн – зустрічі було розглянуто такі теми:
      Поточний стан виконання Регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в Луганській області. Ключові виклики та перспективи.
       Підсумки проведення всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
      Огляд стану реалізації проєкту «Регіональний план 1325 в дії у Луганській області (План 1325 в дії)»
      Огляд стану реалізації проєкту «Через інформування та аналітику до рівності та безпеки».
      Огляд стану реалізації проєкту «Повернення до дому: перші кроки (економічна безпека)»
      Огляд стану реалізації проєкту «Запускай кар'єру. Програма підвищення економічної спроможності»
     Обговорення перспектив та можливостей участі співвиконавців регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в Луганській області в заходах, що заплановані в межах проєктів ІГС.