ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З ДНЕМ АДВОКАТУРИ

Дата: 19.12.2023 09:53

Шановні адвокати та працівники адвокатури!

Вітаю Вас з професійним святом – з Днем адвокатури!

Професія адвоката базується на цінностях справедливості, утвердження права і закону, реалізації та захисту прав і свобод громадян, суспільної злагоди і порядку.

Ваша щоденна праця – це захист прав і свобод громадян, представлення їх інтересів та надання професійної правничої допомоги.

З перших днів повномасштабного вторгнення представники адвокатської спільноти боронять Україну і на фронті, і в тилу, захищаючи права, свободи та законні інтереси громадян, незважаючи на надзвичайно важкі часи, які зараз переживає наша країна.

Прийміть щиру вдячність за вашу наполегливу працю, яка щоденно сприяє розвитку адвокатури, зміцнення авторитету та довіри до професії у суспільстві!

Бажаю вам міцного здоров'я, високого рівня адвокатської майстерності та нових здобутків на благо України.

З Днем адвокатури України!

Ірина Болткова,

начальник Міловської селищної військової адміністрації