УЧАСТЬ ПРАЦІВНИКІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У ВЕБІНАРІ ПРО ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ОСВІТИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 20.12.2023 16:06

Фото без описуФото без опису

20 грудня 2023 року працівники Управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради взяли участь в роботі вебінару про особливості розвитку системи освіти в умовах воєнного стану.

Під час вебінару із Андрієм Мацокіним, експертом проєкту Швейцарсько-український проєкт DECIDE, акцентовано увагу на чотирьох статусах територій: окуповані громади, деокуповані громади, громади, на яких ведуться активні бойові дії та громади можливих бойових дій. З фокусом на зазначені типи громад обговорено:

▪️які форми здобуття освіти показали свою ефективність в умовах дії правового режиму воєнного стану;

▪️що таке безпечна освіта в умовах війни: нові вимоги, нові виміри;

▪️які канали комунікації дозволяють об'єднати дітей, батьків та вчителів у напрямі розвитку освіти.

Дякуємо за важливу інформацію!