ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

Дата: 24.12.2023 10:01

Шановні працівники архівних установ!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток.

Збираючи архівні справи й зберігаючи їх для наступних поколінь, ви виконуєте важливу і надзвичайно відповідальну місію, бо без історичної пам’яті немає народу.

Дякую вам за ваш цінний внесок в розвиток історії країни, за кропітке вивчення найважливіших фактів, дбайливе зберігання документації та відповідальність і тонкість вашої роботи!

Ваша відданість професійному обов'язку, ваша посидючість, ваша увага заслуговує найвищої оцінки!

Бажаю вам й надалі збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служити обраній справі.

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров'я, щастя, добра і нових успіхів у творчому пошуку. Нехай злагода і достаток панують у ваших родинах!

Ірина Болткова,

начальник Міловської селищної військової адміністрації