ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 24.12.2023 13:02

Шановні мешканці Міловської громади!

Напередодні світлого свята Різдва Христового у Святвечір я щиро вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами!

Різдво Христове в нашій країні завжди вважалося одним з найбільших релігійних свят.

У цьому році ми Різдво Христове зустрічаємо в складних умовах. Але це свято надихає нас на подальшу боротьбу.

Ніч напередодні Різдва — це свято світлих сил над злом.

Я вірю в те, що перемагає життя. Я вірю в те, що світло перемагає темряву. Тому Перемога буде неодмінно на нашому боці.

І саме український «Щедрик» Миколи Леонтовича цими днями звучатиме у всьому світі так само, як і 100 років тому.

Нехай різдвяна зірка освітить дорогу, а тепло свят зігріє наші серця і душі. За сімейною вечерею та молитвою згадайте тих, хто зараз в окопах, тих, хто рятує українців з-під завалів та ліквідує наслідки пожеж та руйнувань, тих, хто полишив усе, аби допомагати нашим військовим тих, хто рятує життя в тилу і на передовій.

У цей день щиро дякую нашим воїнам-захисникам та захисницям за служіння Україні та народові, за відвагу, мужність та за кожен новий день!

Ви – щит і міць нашої країни.

У Різдвяний святвечір від щирого серця бажаю, щоб збулися всі добрі надії і світлі мрії, щоб чудове свято подарувало велику радість, щоб для щасливого життя не було ніяких перешкод. Здоров'я і миру, достатку і віри, краси душі і взаємної любові!

Христос народився! Славімо його!

Ірина Болткова,

начальник Міловської селищної військової адміністрації