Сороченко Олег Сергійович

Дата: 26.12.2023 18:46

Олег народився  24.10.1993 року у м. Луганськ.

Закінчив  військовий ліцей.

На момент Війни на сході України (на Донбасі2014 року приєднався до лав на контрактну службу до прикордонної служби відділення інспекторів відділу «Красна Талівка» прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Загинув 25.08. 2014 року в бойовому зіткненні у Красній Талівці — прикордонники зупинили диверсійно-розвідувальну групу, котра порушила кордон з території Росії.

8 вересня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Його портрет розміщений на меморіалі «Стіна пам'яті полеглих за Україну» у Києві: секція 3, ряд 1, місце 24

Вшановується 25 серпня на щоденному ранковому церемоніалі вшанування українських захисників, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії.

Місце поховання: с. Калмиківка, Міловський район, Луганська область

Вічна пам’ять та шана Герою!