Скітченко Нікіта Олександрович

Дата: 26.12.2023 18:51

Нікіта народився 08.05.2000 року у  с. Великоцьк Луганської області.

Навчався у Міловський ЗОШ до 7 класу, закінчив 9 класів Великоцької ЗОШ с.Великоцьк.

У червні 2018 року закінчив коледж за спеціальністю "Електромонтер по ремонту і обслуговуванню електрообладнання" у м. Ростов-на-Дону.

В 2019 році підписав контракт та вступив до лав 25 Дніпровської десантної дивізії. Проходив військову підготовку в 199-му навчальному центрі.

По тому — солдат, стрілець-снайпер розвідувальної роти 25-ї бригади.

Брав участь в операції об’єднаних сил на сході України.

Загинув 21.07.2019 року під час висування на спостережний пост ВОП “Фасад” від підриву на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійно-розвідувальною групою противника м. Щастя Луганської області.

Указом Президента України № №50/2020  від  11 лютого 2020 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Похований на кладовищі с.Великоцьк

Вічна пам’ять та шана Герою!