Єфремов Костянтин Володимирович

Дата: 26.12.2023 18:59

Костянтин народився 21.11.1991 року у селі Великоцьк Луганської області. Закінчив Великоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Займався сільським господарством. Любив спорт. Захоплювався полюванням.

У 2019 році чоловік пішов на службу за контрактом до лав Державної прикордонної служби України. Служив у 3-му (Луганському) прикордонному загоні імені Героя України полковника Євгена Пікуса. Брав участь в ООС.

Прикордонник Костянтин Єфремов, позивний Сват, загинув 2 травня 2022 року в бою з окупантами біля села Воєводівка на Луганщині.

Старший сержант Констянтин Єфремов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороджено Констянтина Єфремова почесною відзнакою «За вільну Луганщину» (посмертно).

Його тіло кремували. Рідні планують поховати прах після звільнення Луганщини.

Вічна пам'ять та шана Герою!