ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА МІЛОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІРИНИ БОЛТКОВОЇ ЗІ СВЯТОМ ВОДОХРЕЩА!

Дата: 06.01.2024 10:08

Шановна громадо!

Щиро вітаю  з великим православним святом – Хрещенням Господнім!

Вітаю також з  тим фактом, що українці нарешті відзначають це величне свято з цивілізованим християнським світом.

Водохреща для українського народу символізує очищення душі, зміцнює нашу віру в перемогу добра, укріплює сподівання на краще майбутнє.

Бо саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи. Тому сьогодні вся українська нація просить у Господа захисту та благословення для наших воїнів-захисників, які обороняють від ворога рідну українську землю.

Бажаю кожній родині тепла та затишку, міцного здоров’я, добробуту, чистих помислів і мирного неба над головою. Нехай Господь благословить та додасть сил нашим захисникам, які боронять Україну від ворога.

Перемоги та миру всім нам!

З Хрещенням Господнім!

Ірина Болткова,