На Львівщині поховали прикордонника Івана Жирика

Дата: 15.01.2024 20:42

Фото без описуСьогодні, 15 січня 2024 року, в м. Рава-Руська Львівської області відбулося поховання нашого земляка, прикордонника - Івана Жирика.

Жирик Іван Олександрович народився у с. Морозівка Старобільського району Луганської області 6 серпня 1980 року. 21 рік прослужив у відділі прикордонної служби «Мілове» Луганського прикордонного загону.

Життя Івана обірвалося 3 травня 2022 року під час обстрілу зі ствольної артилерії та мінометів в районі села Воєводівка Луганської області.

Поховали захисника з усіма належними почестями.

Голова Рави-Руської міської ради, представники Міловської селищної військової адміністрації, військові прикордонної служби висловили співчуття родині військовослужбовця з приводу тяжкої втрати.

У Івана залишилися батьки, дружина та двоє синів.

Для усіх знайомих Іван назавжди залишиться добродушним та товариським чоловіком, надзвичайно позитивним та вірним другом, патріотом своєї держави.

Висловлюємо глибокі слова співчуття рідним та близьким Героя.

Вічна пам’ять, шана і слава полеглому прикордоннику.

Подвиг захисника України житиме у віках!