Участь Управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради в онлайн-тренінгу "Сексуальне насильство, повʼязане з конфліктом (СНПК)".

Дата: 17.01.2024 09:54

Фото без описуФото без опису

16 січня 2024 року  відбувся захід в рамках проєкту «Гідність та Захист: реагування на сексуальне насильство в умовах війни», який проводився  ГО "ОПФ "Правосвіт" грантером Українського Жіночого Фонду/УЖФ в рамках проекту «Вистоїмо разом.Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/СНПК», який УЖФ виконує в партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.

Управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради долучилося до онлайн-тренінгу "Сексуальне насильство, повʼязане з конфліктом (СНПК)".

Метою тренінгу є набуття навички щодо належної ідентефікації різних форм сексуального насильства , пов'язаного з війною /конфліктом (СНПК), здійснення його належного документування, відповідно до міжнарордних стандартів та національного законодавства , напрацювання механізму взаємодії щодо надання комплексної допомоги постраждалим від СНПК, зокрема , захисту прав постраждалих , надання їм юридичної , соціальної , медичної , психологічної підтримки, розуміння наслідків СНПК для порстраждалої особи та особливостей побудови з нею комунікації /взаємодії.