КП «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги» Міловської селищної ради запрошує внутрішньо-переміщених осіб Луганської області долучитися до інформаційно-просвітницької акції Міжнародний день обіймів.

Дата: 18.01.2024 11:01

Щорічно 21 січня відзначається Міжнародний день обіймів. Це свято нагадує людям про важливість фізичного контакту та підтримки емоційного здоров'я, а також є добрим приводом подарувати обійми тим, кого ми любимо та поважаємо.

КП «Міловський центр ПМСД» також долучається до святкування цієї дати та запрошує усіх бажаючих долучитися до інформаційно-просвітницької акції, яка відбудеться :

24.01.2024року об 11:00

за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька,122 (гуманітарний хаб Гірської громади).

Міжнародний день обіймів сприяє зміцненню зв'язків між людьми та підтримці духовного здоров'я. Обійми мають корисний ефект на наше фізичне та емоційне здоров'я. Вони можуть знижувати рівень стресу та тривоги, збільшувати рівень окситоцину (гормону любові та довіри), сприяти зниженню кров'яного тиску та зменшенню болю.

Захід організований в рамках меморандуму, укладеного між Гірською та Міловською військовими адміністраціями.