ВІДДІЛ ЦНАП МІЛОВСЬКОЇ СВА СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 19.01.2024 09:39

Шановні мешканці Міловської громади та ВПО Луганської області!

Інформуємо, що відділ «ЦНАП» Міловської СВА Старобільського району Луганської області на постійній основі надає адміністративні послуги щотижнево по вівторкам та четвергам з 10.00 до 15.00 на базі Координаційного центру надання допомоги ВПО з Луганщини - Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області, за адресою: Київська область, Бучанський район, м. Ірпінь, вул.74-ї Стрілецької Дивізії, буд. 1.

Також Ви можете отримати консультацію, звернувшись до адміністратора за телефоном: 050-476-31-14 або написавши листа на офіційну електронну пошту відділу «ЦНАП» Міловської СВА: cnap.msva@ukr.net.

На теперешний час Ви через администратора відділу «ЦНАП» Міловської СВА можете актуалізувати/виправити власні данні (у разі зміни прізвища, імені та по-батькові та ін.) в Реєстрі територіальної громади або подати заяву щодо пошкодженого/знищеного нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації на порталі «Дія».

Станом на 18.01.2024 відділом «ЦНАП» надаються 17 адміністративних послуг суб’єктам звернення,  9 з яких суб’єктом надання послуг є Міністерство у справах ветеранів України.

Перелік адміністративних послуг по Реєстру територіальної громади:

• зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання;
  • видача витягу з реєстру територіальної громади;
  • видача витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (послуга доступна лише для власника житла);
  • реєстрація місця проживання/перебування;
  • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання дитини до 14 років.

Повідомляємо, що частина із зазначених адміністративних послуг є платними, адміністративний збір складає (1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року)45.42 грн., у разі порушення терміну реєстрації (2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року) 75.70 грн., нормативні підстави: ст.6 Закону України від 02.06.2023 року № 1871-IX «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні».

Розрахунковий рахунок для внесення плати:

Отримувач: ГУК у Луганській області/22012500 ЄРДПОУ:37991110

Казначейство України (ЕАП)МФО: 899998,

Рахунок:UA268999980334149879010012459

Плата за надання інших адміністративних послуг

Хочемо зазначити, що керівництвом Міловської СВА вживаються заходи щодо збільшення надання адміністративних послуг соціального характеру через Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю. За результатом прийнятого рішення щодо отримання доступу до Централізованого банку даних осіб з інвалідністю та переліку надання адміністративних послуг Вас буде поінформовано додатково.