Інформаційно-просвітницька акція - Міжнародний день обіймів у м.Хмельницький

Дата: 24.01.2024 14:28

24.01.2024 Комунальне підприємство «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги» в рамках меморандуму, укладеного між Гірською та Міловською військовими адміністраціями провело інформаційно-просвітницьку акцію до Міжнародного дня обіймів.

Метою проведення акції було привернення уваги до важливості людських стосунків та підтримки позитивних емоцій. За традицією, в цей день люди активно дарують обійми рідним, близьким та колегам, а також влаштовують спільні заходи з обіймами.

Фото без описуФото без опису

В рамках проведення акції було прочитано інформаційну лекцію про корисний ефект для фізичного та емоційного здоров’я від обіймів та проведено майстер-клас з виготовлення святкової символіки.

Щиро дякуємо адміністрації Гірської громади та їхньому хабу, розташованому у м. Хмельницький, вул. Кам’янецька,122 за можливість проводити зустрічі з мешканцями Луганської області.