Луганська обласна служба зайнятості презентувала послуги для внутрішньо переміщених осіб та роботодавців

Дата: 26.01.2024 16:17

Фото без описуФото без опису

25 січня 2024 року під головуванням першого  заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова режимі відеоконференцзв’язку  відбулася нарада з представниками військових адміністрацій територіальних громад, Луганською обласною службою зайнятості, та бізнес асоціаціями Луганщіни.  У заході прийняла участь   начальник Міловської  селищної військової адміністрації Ірина Болткова.

Директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський презентував послуги, які надає Луганська обласна служба зайнятості переселенцям та роботодавцям Луганщини в умовах дистанційної організації роботи. Також  обговорені можливості   спрямування   фінансової допомоги  у приймаючі громади для внутрішньо переміщених  мешканців Луганщини.         Обговорено  реалізацію  активних державних програм для підприємств та підприємців з Луганської області, які включають в себе різні види компенсаційних виплат при працевлаштуванні ВПО ті інших категорій безробітних осіб.

Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками щодо поліпшення співпраці між центром зайнятості та гуманітарними хабами територіальних громад для вирішення питань зайнятості переселенців.