Нарада щодо можливостей Програми Interreg Europe

Дата: 26.01.2024 16:19

25 січня 2024 року Секретаріатом  Кабінету Міністрів України організовано проведення наради щодо  можливостей  Програми Interreg Europe.  У заході прийняв  участь   начальник  відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності Міловської  селищної військової адміністрації.

Фото без описуФото без опису Європейська Комісія схвалила приєднання України до програми міжрегіонального співробітництва Interreg Europe. Діяльність Програми Interreg Europe направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності субʼєктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості ЄС.

У рамках інформаційного дня було  розглянуто такі питання:

ключові особливості Програми та проектів;

умови участі для потенційних українських партнерів;

Policy Learning Platform: як скористатися можливостями.

Цільовою аудиторією Програми є органи місцевого самоврядування, асоціації, агенції регіонального розвитку, державні органи, комунальні заклади, навчальні заклади, заклади охорони здоровʼя, природні парки, освітні установи, торгово-промислові палати, інші неприбуткові організації, які готові спільно напрацьовувати кращі рішення для регіонального та територіального розвитку спільно з партнерами з країн-членів ЄС.

Бюджет Програми складає 379 млн. євро. Українські учасники можуть долучатися до проектів, які вже відібрані за результатами конкурсів.