Участь Управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради у робочій зустрічі "Сексуальне насильство, повʼязане з конфліктом (СНПК)"

Дата: 29.01.2024 17:00

29 січня 2024 року працівники Управління охорони здоров’я та соціальної сфери Міловської селищної ради взяли участь у заході ,який реалізується ГО "ОПФ "Правосвіт" - грантером Українського Жіночого Фонду/УЖФ в рамках проекту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/СНПК», який УЖФ виконує в партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.

У рамках заходу було розглянуто такі питання:

• обговорення прогресу навчання;
  • обмін досвідом та вирішення поточних питань з залученням громадських організацій, жіночих ініціатив, активістів та інших зацікавлених сторін щодо реагування на сексуальне насильство в умовах війни.

Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками що зараз найголовніше – достукатися до свідомості українських жінок, аби вони не боялися звертатися по допомогу. Підтримати кожну українку, яка зазнала сексуального насильства з боку російських загарбників чи стала його свідком.

Куди телефонувати в разі СНПК

Національна поліція України – 102 або 0 800 500 202 (колцентр поліції).

Урядова гаряча лінія – 1547.

Національна лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 116 123 або 0 800 500 335.

Цілодобові безкоштовні телефони довіри – 1500 зі стаціонарного телефона або 044 272 15 00 – з мобільного.